RSS

blogi juured

2009. aastal üritasin algust teha animeblogiga, sest paljud filmiveeblased panid püsti oma filmiblogid. Liikusin lainega kaasa ja kirjutasin esimese arvustuse Satoshi Koni animeseriaalist “Paranoia Agent.” Pärast seda jäi see sait aastateks unustuste hõlma, ja sellega koos hakkas mu huvi anime vastu samuti hääbuma. Mul pole lihtsalt mingit viitsimist enam animet vaadata, kui tegemist pole kas lemmikfilmiga nagu näiteks Totoro. Seltskonnas vaatamine on juba arvestatav, üksinda ei viitsi.. Midagi pole teha, nii on lihtsalt läinud.

Vaatamata sellele, milleks see blogi esialgselt mõeldud oli, võtan ma nüüd, kolm aastat hiljem, täiesti uue suuna. Nimelt hakkan kirjutama siit Lõuna-Korea filmidest. Lihtsam on võtta seda, mis mul juba olemas on, ja ma ei hakanud selle nimel uut blogi looma.

Ma kirjutan Lõuna-Korea filmidest nii siin kui filmiveebis, paralleelselt. Filmiveebi teema “viimane film, mida vaatasid” on üsna hajuv ja mööduv. Üsna nõme on, kui need jääksid ainult sinna teemasse arhiivi ja siin on parem säilitada oma arvamusi filmidest. Oluliselt pikemalt ei kirjuta siin. Kuid kes teab, aeg-ajalt ehk kirjutan siin ka muudest Aasia filmidest, kuid põhiliselt olen Lõuna-Korea filmimaastikule orienteeritud.

Blogi aadress ei ole suvaliselt välja mõeldud.  See on kombinatsioon kahest loost, mis kuuluvad Crisis Core: Final Fantasy VII soundtrack’i hulka. Võin kirjutada veel, et ma olen tohutu FF VII fänn. Film, mäng, muusika, novellid, anime ja kõik! Igatahes, lood on järgmised:

Fulfilled Desire – Kazuhiko Toyama

The Price of Freedom – Takeharu Ishimoto

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: